HZ. MUHAMMED'DEN (S.A.V.) HAYAT DERSLERİ

Hz. Muhammed (s.a.v.), Allah-ü Teala’nın “Habibim” diye hitap ettiği, insanlığın kemalindeki, en güzel insan. O, bu dünyanın meşakkatlerinden kurtulup, ebediyen saadet içinde yaşayabileceğimiz bir alemin habercisi ve müjdecisidir. Kainatta var olan her bir yaratığın kaşifi ve ilan edicisidir. Allah’ın güzelliklerine delalet eden en güzel isimlerin göstericisidir. O olmasaydı, ne ruhumuzdaki bu derinlikleri kavrayabilir, ne de kabirden geçip sonsuzluğa uzayan bu yolu ve bu yolculuğu bu kadar şirin görebilirdik. Bu nazarla bakıldığında Efendimiz, bir muhabbet deryası, rahmet sembolü ve yaratılmışların içindeki en nurani varlıktır.

Efendimizi tanımak, O’nu bilmekten geçer. Bildikçe sevgi, sevdikçe de yakınlık artar. Dolayısıyla öncelikle Efendimizi tanımalı ve bu tanıma sonucunda O’nunla hayat denen bu yolculuğu en güzel şekilde tamamlamalıyız.

İstedik ki, Efendimizle hayatımızı hayatlandıralım, O’nu tanıyalım, bir günü değil, her günü nasıl yaşamışsa biz de O’nu model alalım.  O’nunla hayatımız anlamlı hale gelsin. Bütün bir ömrümüz O’nun nuruyla nurlansın!


Tavsiye Et
Adı : HZ. MUHAMMED'DEN (S.A.V.) HAYAT DERSLERİ
Tür : Mevlana - Tasavvuf
Yazarı : Adem Suad
Yayınevi : Tutku
Ebat : 14cm X 21cm
Sayfa : 224
Kapak : Karton
ISBN : 978-605-4308-38-5

Bu üründen 941 adet satılmıştır.
 
% 35
indirim
  9,95 TL
  6,47 TL
Tedarik Süresi
Aynı Gün Kargo
  ADETA: 445.Sokak 1A/19 Birlik Mahallesi Çankaya/ANKARA   T: 0555 996 78 95   F: 0312 442 73 97   E: info@tutkuyayinevi.com