UMUDUNU KAYBETME ALLAH BÜYÜK

İnsanı ümitsizliğe, üzüntüye, kedere, sıkıntıya, stres ve öfkeye kapılmaktan, gelecek kaygısı, korku ve tedirginlik gibi zarar veren etkenlerden uzak tutan en etkili ilaç nedir biliyor musunuz? Bu ilaç, Allah'ın büyüklüğünü tefekkür etmek ve O'ndan ümidi kesmemektir. Yüce Allah (c.c.), sonsuz kudretiyle kuşkusuz her şeyin en mükemmelini ve en kusursuzunu yaratır. Zorluklardan kurtaracak, karanlıklardan aydınlıklara çıkaracak olan sadece ve sadece O'dur. Her zorluğun ardından kolaylık verecektir. Bu şekilde inanan insanlar, zorlukların üstesinden gelebilmektedirler.

Umut olmayınca yaşam değerini yitirir. Bu nedenle hayat yolculuğunda Allah'tan her zaman umut ederek yürümeliyiz, ümitle çalışmalıyız ve ümit ettiğimize ulaştığımızda ise O'na şükretmeliyiz.

Hayat yolunda yaşam coşkundan, azminden ve gayretinden bir şey eksilmesin. Ümidin tam olsun ve Allah'a olan iman ve güvenin de… Bu şekilde devam edersen, Allah sana istediğini verecektir.

Allah'ın varlığını bilmek için çok uzaklara gitmeye gerek yoktur gerçekte. Bulunduğunuz yerde gözlerinizle etrafa baktığınızda, ya da kulaklarınızla şu evreni dinlemeye yöneldiğinizde, güzel kokulu bir çiçeğin rayihasında, gökyüzünden gelen güneş ışıklarının sıcaklığını vücudunuzda hissettiğinizde, yine O'nun varlığına ve büyüklüğüne o kadar çok delil bulmanız mümkündür ki!

İşte bu kitap Allah'a güvenerek ve umutsuzluğumuzu yenerek nasıl güzel bir hayat yaşayabileceğimize dair bize rehberlik yapacak bir kitaptır.


Tavsiye Et
Adı : UMUDUNU KAYBETME ALLAH BÜYÜK
Tür : Mevlana - Tasavvuf
Yazarı : Mehmet Erol Kuloğlu
Yayınevi : Tutku
Ebat : 14cm X 21cm
Sayfa : 392
Kapak : Karton
ISBN : 978-605-4962-51-8

Bu üründen 1533 adet satılmıştır.
 
% 35
indirim
  14,95 TL
  9,72 TL
Tedarik Süresi
Aynı Gün Kargo
  ADETA: 445.Sokak 1A/19 Birlik Mahallesi Çankaya/ANKARA   T: 0555 996 78 95   F: 0312 442 73 97   E: info@tutkuyayinevi.com